fbpx

Pracownicy Tymczasowy – tzw. leasing pracowników

Łączymy Pracodawców z Pracownikami jako Agencja Pracy Tymczasowej

Szukasz cudzoziemców do pracy tymczasowej lub sezonowej? Potrzebujesz rzetelnych pracowników do zaspokojenia potrzeb kadrowych i przeprowadzenia projektów? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich kandydatów dzięki usługom agencji pracy tymczasowej.

Jako agencja pracy tymczasowej dla cudzoziemców specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy, pochodzących z krajów Europy Wschodniej i Azji. Zatrudnienie tymczasowe doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy potrzebujesz zatrudnić pracownika na określony czas. Usługa ma charakter outsourcingu personalnego, co oznacza, że przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki pracodawcy.

Jako agencja pracy tymczasowej dla cudzoziemców prowadzimy stałą rekrutację kandydatów do pracy, pochodzących z Ukrainy, Białorusi, Rosji,  Mołdawii. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności analizy rynku pracy, pozwoliły nam na wypracowanie sprawdzonych kanałów dotarcia do odpowiednich kandydatów dla potrzeb zleceniodawcy. 

Konsultacja  795 060 601

Spotkanie  Biuro@hbcs.pl

Rekrutacje przeprowadzamy według ściśle przemyślanego planu, który pozwala nam na wyłonienie faktycznie najlepszych kandydatów, odpowiadających konkretnym wymaganiom. Ponadto gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie legalizacji pobytu i pracy w Polsce wybranych kandydatów..

Praca tymczasowa

Dla kogo?

Pracownicy tymczasowi to sprawdzony sposób na stabilizację zatrudnienia w wielu sektorach gospodarki. W Polsce coraz częściej zatrudnia się w ten sposób zagraniczny personel. Oto w jakich sytuacjach warto sięgnąć po takie rozwiązanie:

  • Sezonowy wzrost zatrudnienia.
  • Chęć sprawdzenia w praktyce kwalifikacji i motywacji kandydatów na pracowników.
  • Bezpieczne zastępstwa pracowników przebywających na urlopach wypoczynkowych, zwolnieniach lekarskich.

Korzyści

  • Staranny dobór pracowników.
  • Oszczędność czasu i środków pieniężnych.
  • Znaczące zmniejszenie kosztów.
  • Wzrost wskaźnika dochodowości firmy.
  • Brak przestojów w pracy.
  • Rozładowanie zwiększonej ilości pracy.
  • Delegowanie tworzenia dokumentacji personalnej, naliczania składek, naliczania urlopów oraz podatków odprowadzanych do urzędu skarbowego.

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, podobnie jak pracowników, których dla Państwa rekrutujemy. Nie będziemy w stanie dokładnie określi kosztów naszych usług bez poznania Państwa potrzeb i wymagań stawianych kandydatom. Przygotowanie oferty pracy to zawsze podstawowe zadanie na początku rekrutacji. Prosimy w miarę możliwości wypełnić wszystkie pola, gdyż jest to kluczowe dla nas jak i kandydatów do pracy.

Po wypełnieni kwestionariusza otrzymacie Państwo ofertę dopasowaną do potrzeb firmy. 

 

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish