Bringing Creativity & Ideas to Life

Latest News

Polski rynek pracy i jego stale zmieniająca się sytuacja wymaga od przedsiębiorców sporej elastyczności. Panujące trendy wciąż się zmieniają i dają firmom coraz większy wachlarz możliwości. Rozwiązaniem które stało się trendem na Polskich rynku jest wynajem pracowników budowlanych. Leasing pracowniczy jest szczególnie opłacalną i efektywną formą zatrudnienia.

Proces wynajmu pracowników

nie jest trudny dla pracodawcy. Aby skorzystać z leasingu pracowniczego firma musi znaleźć agencję pracy z którą zawsze umowę na korzystnych dla obu stron warunkach. To po stronie agencji leży zatrudnienie nowych pracowników do prac budowlanych , natomiast firma ich tylko wypożycza i wyznacza im obowiązki zawodowe. Taka forma pozyskania nowych pracowników tymczasowych odciąża firmę ze sporej części zadań .

Charakter i specyfika branży budowlanej doskonale sprzyjają korzystaniu z wynajmu pracowników. W branży budowlanej realizowane projekty są ograniczone czasowo  co  zachęca przedsiębiorców do wyboru pracowników tymczasowych. W branży budowlanej zapotrzebowanie    na personel jest stosunkowo wysokie a poszukiwane są osoby o  konkretnej specjalizacji. Specyfika branży przekonuje wielu przedsiębiorców do skorzystania ze wsparcia agencji pracy.

Leasing Pracowniczy Dla Kogo?

Przedsiębiorcy którzy korzystają z leasingu pracowniczego bardzo sobie cenią to, że agencji odciąża ich z poszukiwać odpowiedniej kadry, obowiązków formalno-administracyjnych związanych    z zatrudnieniem czy też z wypłacania wypłat wypożyczonym pracownikom. Leasing często dotyczy wynajmu pracowników zagranicznych. W tym przypadku agencja jest naprawdę dużym wsparciem dla pracodawców. Zatrudnienie obcokrajowców wiążę się z wieloma dodatkowymi obowiązkami- które agencja pracy bierze na siebie.

Firmy budowlane chętnie współpracują z agencją aby pozyskać osoby , które specjalizują      się w danej dziedzinie,  bez konieczności przeprowadzania szeroko zakrojonego procesu rekrutacji. Dzięki temu przedsiębiorcy oszczędzają swój czas i pieniądze które wydaliby na to przedsięwzięcie.

Wynajem pracowników budowlanych pozwala pracodawcom uzyskać większą swobodę        w realizacji innych projektów. Bowiem przedsiębiorca nie musi przejmować się odpływem personelu czy koniecznością zapewnienia ciągłości zatrudnienia. Taka  elastyczność sprzyja podejmowaniu ważnych dla firmy decyzji, pozwala w większym stopniu skupić się na rozwoju firmy a skorzystanie    ze wsparcia agencji zmniejsza ryzyko finansowe.

Nie bez powodu leasing pracowniczy w branży  budowlanych stał się w Polsce tak popularny. Nasza agencja dysponuje obszerną bazą fachowców którzy są gotowi podjąć pracę przy realizacji różnego rodzaju projektów.

Leave a Comment

Wyszukaj usługi lub artykuły