fbpx

Legalizacja pobytu / pracy cudzoziemców – Praca Tymczasowa

Profesjonalna usługa dla pracodawców.

Chcesz zatrudnić obcokrajowców, ale nie wiesz, jak dopełnić wszystkich formalności? Wyręczymy Cię na każdym etapie legalizacji zatrudnienia.

Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń na pracę oraz weryfikacją dokumentu pobytowego cudzoziemca. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednich kandydatów i przejmiemy obowiązki kadrowe związane z legalizacją zatrudnienia.

Aby cudzoziemiec mógł legalnie wykonywać pracę w Polsce na podstawie zezwolenia czy też oświadczenia, musi posiadać tytuł pobytowy, z którym wiąże się uprawnienie do wykonywania pracy w Polsce. O tytuł pobytowy ubiega się cudzoziemiec. Zezwolenie na pobyt czasowy udzielane jest na okres niezbędny do realizacji celu pobytu cudzoziemca na terytorium Polski od 3 miesięcy do 3 lat. Brzmi jak czarna magia? Nie martw się, wyręczymy Cię w formalnościach i złożymy za Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty.

Dlaczego my?

Doświadczenie – Współtworzymy rynek pracy w Polsce od 2014 roku, nasz zespół to grono specjalistów z różnorodnym wykształceniem, którzy gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

Zawsze Indywidualne Podejście – Potrzeby każdego klienta analizujemy indywidualnie. Dopasowujemy rozwiązania zarówno dla dużych firm, jak i małych przedsiębiorców. 

Etyka Pracy – Wypracowaliśmy standardy, które pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług. 

Wiedza – Znamy doskonale rynek pracy i dysponujemy potężną bazą pracowników, która każdego dnia się powiększa. 

    “Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
    Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

    Współpraca Się Opłaca!

    Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

    pl_PLPolish