fbpx

Outsourcing pracowniczy

Nasza firma specjalizuje się w procesie pośrednictwa w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy. Oferujemy usługę outsourcingu pracowników.

Czym jest outsourcing pracowniczy?

Outsourcing jako pojęcie polega na wyodrębnieniu z podstawowej struktury przedsiębiorstwa poszczególnych zadań i przekazywaniu ich w celu realizacji podmiotom zewnętrznym. W outsourcingu pracowniczym wraz z wydzieleniem konkretnych działań, odbywa się również przeniesienie pracowników do innego pracodawcy. Popularność outsourcingu pracowniczego rośnie w bardzo szybkim tempie. Jest narzędziem wykorzystywanym przez pracodawców w celu zmniejszania liczby etatów w zakładzie pracy lub przenoszenia obowiązków związanych z obsługą kadrowo-płacową osób zatrudnionych w danej firmie na inny podmiot.

W odpowiedzi na brak pracowników na polskim rynku pracy nasza firma oferuje usługi na podstawie umowy podwykonawczej na rzecz firm trzecich. W ramach outsourcingu personelu przeprowadzamy proces rekrutacji, wysyłamy pracowników na regularne badania lekarskie, przeprowadzamy briefingi z zakresu bezpieczeństwa, zapewniamy zakwaterowanie i transport pracowników.

Zatrudnienie pracowników ze wschodu jest bardzo często praktykowane w Polsce. Jednak wiele firm nie wybiera tego typu poszukiwania pracowników, ponieważ nie wie, jak przygotować dokumentację do legalizacji pobytu, gdzie szukać potencjalnych pracowników i jak zorganizować podróż z kraju pobytu potencjalnego pracownika do Polski.

Ponosimy odpowiedzialność za rekrutację pracowników z Ukrainy zgodnie z określonymi wymaganiami, przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających obywatelom Wschodu pracę w Polsce oraz pobyt w naszym kraju.

Przejmujemy całe procesy produkcyjne czy operacyjne na terenie zakładów pracy naszych Klientów, obejmując w 100 % nadzór nad ich efektem.

Dla każdego Klienta przydzielamy koordynatora odpowiedzialnego za nadzór nad projektem, bieżącą komunikację, logistykę oraz opiekę nad pracownikami. Gdy liczba zatrudnionych pracowników przekracza 50 osób, przewidujemy dedykowanego pracownika na stałe w miejscu pracy Klienta. Jego zadaniem jest monitorowanie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie personalnym. Koordynator pozostaje w stałym i bezpośrednim kontakcie z Klientem oraz pracownikami.

Poprzez Outsourcing Usług nasi Klienci zwiększają skuteczność funkcjonowania swoich firm. Przede wszystkim zapewniają obsługę kadr i HR przez wykwalifikowanych specjalistów, a co za tym idzie, redukują koszty własnej działalności i ograniczenie do minimum ryzyka operacyjnego.

Jakich pracowników możemy zaoferować? 

 • manualnych linii produkcyjnych
 • mechanicznych linii produkcyjnych
 • kontroli jakości
 • sortowania
 • pakowania
 • kompletacji zamówień w obszarach magazynowych

Przejmujemy zadania z zakresu kalkulacji wynagrodzeń i wszystkich elementów administracji kadrowej.

Firmy, które zdecydowały się skorzystać z usług outsourcingu kadr, mają możliwość obniżenia kosztów związanych z rekrutacją, badaniami lekarskimi i szkoleniem pracowników. Jesteśmy w stanie prowadzić kilka rekrutacji naraz, pozyskując jednocześnie całe zespoły nowych pracowników.

Nasze doświadczenie pozwala nam pozyskać i rekrutować osoby ze wschodu, które posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki naszym umiejętnościom skracamy czas potrzebny na adaptację nowych pracowników i pomagamy w zwiększaniu potencjału firm, z którymi współpracujemy.

Twoja firma prężnie się rozwija, nie brakuje Ci zleceń, masz świetny plan na dalsze lata działalności. Idealna perspektywa. Tylko jedna rzecz zaprząta Ci głowę — problemy kadrowe. Jeśli z kolei ten problem Cię jeszcze nie dotknął, to w najbliższej przyszłości, biorąc pod uwagę polski rynek pracy, może Cię to spotkać. Tak więc już dziś zapoznaj się z ofertą naszej agencji.

Pośrednictwo w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy

Outsourcing pracowników z Ukrainy jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które muszą utrzymać ciągłość produkcji, mają trudności ze znalezieniem odpowiedniej liczby pracowników na lokalnym rynku pracy i potrzebują specjalistów w danej branży lub sektorze produkcyjnym. Dla wielu firm outsourcing pracowniczy jest jednym z podstawowych narzędzi rozwoju biznesu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o współpracy.

[mvc_infobox info_style=”mega_info_box_2″ title_color=”#000000″ image_id=”4276″]

 • szybki proces rekrutacji oraz reakcji na zmieniające się bieżące zapotrzebowanie na liczbę pracowników
 • minimalna ilość formalności – jedna umowa – jedna faktura VAT
 • brak rozliczeń z ZUS i US

[/mvc_infobox]

[mvc_infobox info_style=”mega_info_box_2″ title_color=”#000000″ image_id=”4275″]

 • koszt VAT bez dodatkowych obciążeń
 • brak kosztów rekrutacji
 • brak kosztów obsługi kadrowej

[/mvc_infobox]

[mvc_infobox info_style=”mega_info_box_2″ title_color=”#000000″ image_id=”4274″]

 • przeniesienie całkowitego ryzyka wynikającego z zatrudnienia na agencję
 • brak kontroli urzędowych
 • natychmiastowe zastępstwo w przypadku rezygnacji jednego z zatrudnionych

[/mvc_infobox]

  “Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
  Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

  Współpraca Się Opłaca!

  Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

  pl_PLPolish