fbpx

Jej największymi zaletami jest stabilizacja i stałe źródło dochodu. Mamy świadomość, że dla wielu osób są to kluczowe czynniki, które uwzględniają przy poszukiwaniu pracy. Ponadto taka forma zatrudnienia jest bardziej rozwojowa, pracownik może z każdym kolejnym rokiem podnosić swoje kwalifikacje w konkretnej branży, jest coraz bardziej doświadczony i tym samym jest niezwykle cennym dla pracodawcy członkiem zespołu.

Zatrudnienie na podstawie takiej umowy jest skierowane przede wszystkim do cudzoziemców, którzy planują stały pobyt w Polsce. To dzięki takiej pracy mają oni gwarancję stałego dochodu, są spokojni o przyszłość swoją i swojej rodziny. Mogą skoncentrować się na życiu prywatnym bez lęku przed nagłą utratą źródła dochodu.

https://i1.wp.com/hbcs.pl/wp-content/uploads/2018/02/hbcs-logo-500x154.png?resize=500%2C154

Stała praca wymaga jednak od kandydatów w wielu przypadkach odpowiednich kwalifikacji, szczególnie kiedy chcesz ubiegać się o pracę na wyższym stanowisku. Pomożemy Ci znaleźć pracę odpowiadającą Twoim umiejętnością, pomożemy Ci rozpocząć karierę w interesującej Cię branży, dając szansę na rozwój w kierunku, który jest zgodny z Twoimi preferencjami i zainteresowaniami.

Wśród naszych ofert znajdziesz z pewnością te, które są zgodne z Twoimi oczekiwaniami i jednocześnie jesteś w stanie sprostać wymaganiom pracodawcy. Naszym celem jest zadowolenie oraz satysfakcja zarówno pracownika, jak też pracodawcy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby idealnie dopasować kompetencje kandydata do wymagań, jakie są związane z konkretnym stanowiskiem.

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish