fbpx

Decydują się na nią osoby, które chcą podreperować swój budżet, sprawdzić się na wybranym stanowisku, a także poznać realia rynku pracy w Polsce. Często jest to propozycja, z której korzystają ludzie młodzi w celu zarobienia pieniędzy podczas wakacji na swoje wydatki. Oferujemy ją jednak osobom w każdym wieku, zarówno uczniom i studentom, jak również osobom starszym.

Praca tymczasowa w wielu przypadkach stanowi dobre rozwiązanie dla obu stron – dla pracodawcy i pracownika. Obniżone koszty zatrudnienia związane są nierzadko z wyższymi zarobkami niż w przypadku tej samej pracy stałej.

Jest to również rozwiązanie, które nie wymaga podejmowania decyzji o radykalnych zmianach w swoim życiu. Nie ma konieczności stałej przeprowadzki ze swojego kraju do Polski, to próba sił, która niekiedy ma swój koniec w stałym pobycie.

W celu wsparcia zagranicznych pracowników proponujemy im zakwaterowanie, co znacznie ułatwia pobyt i pracę w Polsce. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby przez kilka czy kilkanaście tygodni pracować w naszym kraju. Dzięki temu masz szansę podnieść swoje kwalifikacje, nabrać doświadczenia po ukończonej nauce, sprawdzić się w różnych branżach, a także zarobić dodatkowe pieniądze.

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish