fbpx

Znajdź ofertę pracy

https://i1.wp.com/hbcs.pl/wp-content/uploads/2018/02/hbcs-logo-500x141.png?resize=500%2C141

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pracy przez osoby zza naszej wschodniej granicy, którzy są szczególnie doceniani przez polskich pracodawców za swoje zaangażowanie, chęć rozwoju i ambicję. Wspieramy kandydatów, a na dalszym etapie już pracowników naszych klientów, oferując im pracę stałą i tymczasową oraz rekrutując kandydatów i zapewniając im zakwaterowanie w przypadku pracy tymczasowej. Współpracujemy z firmami z wielu branży, co pozwala nam zaproponować najlepszą pracę dla każdego kandydata, uwzględniając jego kwalifikacje, wykształcenie, umiejętności i doświadczenie.

OD REKRUTACJI DO ZATRUDNIENIA

Nasza agencja pracy zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem pracowników dla naszych klientów, ale również ich rekrutacją. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego skierujemy Cię do konkretnego pracodawcy na okres próbny. W tym czasie pracodawca na podstawie obserwacji i Twojej pracy określi Twój potencjał oraz umiejętności.

To on decyduje, czy chce nawiązać z Tobą dalszą współpracę. Jeżeli nie zostaną zgłoszone żadne uwagi, a pracodawca wyrazi chęć Twojego zatrudnienia, zawieramy z Tobą umowę. Następnie zajmujemy się legalizacją pobytu i pracy na terytorium RP oraz pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na pracę lub zezwolenia na pobyt czasowy i pracę.

https://i2.wp.com/hbcs.pl/wp-content/uploads/2018/03/wipl_post-thumbnail_biznes_firma-900x555.jpg?resize=891%2C549

Praca stała


Sprawdź

Praca tymczasowa


Sprawdź

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish