fbpx

Jesteśmy agencją pracy, która pośredniczy w zatrudnieniu pracowników z rynku lokalnego i zagranicznego. Wspieramy pracodawców w tworzeniu odpowiednio wykwalifikowanego zespołu, który spełnia ich oczekiwania i wymagania, a także jest ukierunkowany na rozwój swój i całej firmy. Oferujemy kompleksowy outscourcing w zakresie rekrutacji, kierowania pracowników tymczasowych, a także ich legalnego zatrudnienia na terytorium RP. Ponadto, zajmujemy się doradztwem personalnym i finansowaniem firm. Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem pracowników, pozwalając Tobie zająć się obowiązkami i sprawami swojej firmy. Klient otrzymuje jedną fakturę za wykonaną przez nas usługę. 

 

classic-980

Praca tymczasowa

 

Wiele firm w Polsce decyduje się na zatrudnienie pracowników tymczasowych w sezonie o wzmożonej pracy, kiedy jest wyraźne zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników. Pomagamy w znalezieniu kandydatów odpowiadających oczekiwaniom i wymaganiom pracodawcy, oszczędzając jego czas i pozbawiając go konieczności dopełnienia wielu formalności związanych z zatrudnieniem. Pracownik tymczasowy pozwala na większą elastyczność w zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmie. Można dowolnie zmieniać ilość pracowników zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Dla pracodawcy oznacza to brak długoterminowych zobowiązań i mniejsze koszty związane z zatrudnieniem na podstawie umowy na etat.

Pośrednictwo pracy

 

Po stronie naszej agencji są wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem pracownika. Zajmujemy się kompleksowo rekrutacją, znalezieniem odpowiednich kandydatów na podstawie przedstawionych nam oczekiwań i wymagań. Ponadto to my podpisujemy umowę z przyszłym pracownikiem zarówno tę przed okresem próbnym, jak również tę po jego zakończeniu. Ponadto pomagamy w legalizacji pobytu i pracy na terytorium naszego kraju i w uzyskaniu odpowiedniego zezwolenia na pobyt i pracę cudzoziemców, którym w przypadku pracy tymczasowej zapewniamy zakwaterowanie.

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish