fbpx

Witaj!

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pracy przez osoby zza naszej wschodniej granicy, którzy są szczególnie doceniani przez polskich pracodawców za swoje zaangażowanie, chęć rozwoju i ambicję.

Wspieramy kandydatów, a na dalszym etapie już pracowników naszych klientów, oferując im pracę stałą i tymczasową oraz rekrutując kandydatów i zapewniając im zakwaterowanie w przypadku pracy tymczasowej.

Współpracujemy z firmami z wielu branży, co pozwala nam zaproponować najlepszą pracę dla każdego kandydata, uwzględniając jego kwalifikacje, wykształcenie, umiejętności i doświadczenie.

Od Rekrutacji Do Zatrudnienia

Nasza agencja pracy zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem pracowników dla naszych klientów, ale również ich rekrutacją. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego skierujemy Cię do konkretnego pracodawcy na okres próbny. W tym czasie pracodawca na podstawie obserwacji i Twojej pracy określi Twój potencjał oraz umiejętności.

To pracodawca decyduje, czy chce nawiązać z Tobą dalszą współpracę. Jeżeli nie zostaną zgłoszone żadne uwagi, a pracodawca wyrazi chęć Twojego zatrudnienia, zawieramy z Tobą umowę. Następnie zajmujemy się legalizacją pobytu i pracy na terytorium RP oraz pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na pracę lub zezwolenia na pobyt czasowy i pracę.

Zatrudnienie na podstawie takiej umowy jest skierowane przede wszystkim do cudzoziemców, którzy planują stały pobyt w Polsce. To dzięki takiej pracy mają oni gwarancję stałego dochodu, są spokojni o przyszłość swoją i swojej rodziny. Mogą skoncentrować się na życiu prywatnym bez lęku przed nagłą utratą źródła dochodu.

Na jaką pracę możesz liczyć?

Praca stała

Jej największymi zaletami jest stabilizacja i stałe źródło dochodu. Mamy świadomość, że dla wielu osób są to kluczowe czynniki, które uwzględniają przy poszukiwaniu pracy. Ponadto taka forma zatrudnienia jest bardziej rozwojowa, pracownik może z każdym kolejnym rokiem podnosić swoje kwalifikacje w konkretnej branży, jest coraz bardziej doświadczony i tym samym jest niezwykle cennym dla pracodawcy członkiem zespołu.

Stała praca wymaga jednak od kandydatów w wielu przypadkach odpowiednich kwalifikacji, szczególnie kiedy chcesz ubiegać się o pracę na wyższym stanowisku. Pomożemy Ci znaleźć pracę odpowiadającą Twoim umiejętnością, pomożemy Ci rozpocząć karierę w interesującej Cię branży, dając szansę na rozwój w kierunku, który jest zgodny z Twoimi preferencjami i zainteresowaniami.

Praca tymczasowa

Decydują się na nią osoby, które chcą podreperować swój budżet, sprawdzić się na wybranym stanowisku, a także poznać realia rynku pracy w Polsce. Często jest to propozycja, z której korzystają ludzie młodzi w celu zarobienia pieniędzy podczas wakacji na swoje wydatki. Oferujemy ją jednak osobom w każdym wieku, zarówno uczniom i studentom, jak również osobom starszym.

Praca tymczasowa w wielu przypadkach stanowi dobre rozwiązanie dla obu stron – dla pracodawcy i pracownika. Obniżone koszty zatrudnienia związane są nierzadko z wyższymi zarobkami niż w przypadku tej samej pracy stałej. Jest to również rozwiązanie, które nie wymaga podejmowania decyzji o radykalnych zmianach w swoim życiu. Nie ma konieczności stałej przeprowadzki ze swojego kraju do Polski, to próba sił, która niekiedy ma swój koniec w stałym pobycie.

W celu wsparcia zagranicznych pracowników proponujemy im zakwaterowanie, co znacznie ułatwia pobyt i pracę w Polsce. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby przez kilka czy kilkanaście tygodni pracować w naszym kraju. Dzięki temu masz szansę podnieść swoje kwalifikacje, nabrać doświadczenia po ukończonej nauce, sprawdzić się w różnych branżach, a także zarobić dodatkowe pieniądze.

    “Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
    Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

    Współpraca Się Opłaca!

    Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

    pl_PLPolish