fbpx

Wspólnie pracujemy na sukces!

Jesteśmy pośrednikiem działającym na rzecz zarówno pracodawców, jak też pracowników. U nas możesz znaleźć pracę i uzupełnić luki kadrowe w swojej firmie.

Oszczędzaj swój czas i pieniądze

Bądź nowoczesny – zatrudniaj cudzoziemców

Współpracuj z najlepszymi

OFERUJEMY

Kompleksowy outsourcing w zakresie rekrutacji, kierowania pracowników tymczasowych, a także ich legalnego zatrudnienia na terytorium RP.

POŚREDNICZYMY

W zatrudnieniu pracowników z rynku lokalnego i zagranicznego. Zapewniając kompleksowy outsourcing pracowniczy.

WSPIERAMY

Pracodawców w tworzeniu odpowiedniego wykwalifikowanego zespołu, który spełnia ich oczekiwania i wymagania, a także jest ukierunkowany na rozwój swój i całej firmy.

CO ODRÓŻNIA NAS OD INNYCH FIRM?

Doświadczenie jesteśmy zespołem, który na swoją wysoką pozycję pracuje od kilku lat. Doskonale znamy aktualny rynek pracy i obserwujemy trendy na przyszłość.

Indywidualne Podejście nie ma dwóch takich samych firm, kandydatów i pracodawców dlatego współpraca z każdym Klientem opiera się na wspólnie ustalonych zasadach.

Kompleksowy outsourcing pozyskujemy kandydatów do pracy, rekrutujemy, legalizujemy ich pobyt na terenie RP. Przygotowujemy ich do pracy i dopełniamy formalności związane z zatrudnieniem i zakwaterowaniem.

Wykształcenie w naszym zespole pracują ludzie o różnym wykształceniu, co pomaga nam zapewnić pracownikom i pracodawcom kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudnienia.

ZADZWOŃ DO NAS

(+48) 95 303 03 08

ADRES EMAIL

biuro@hbcs.pl

GODZINY OTWARCIA

PN. – PT. 9:00-17:00

CO ODRÓŻNIA NAS OD INNYCH FIRM?

Oferty pracy – My składamy oferty pracy na rynku lokalnym i zagranicznym

Pozyskanie – My poszukujemy dla Ciebie pracowników zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

Rekrutacja – My rekrutujemy pracowników dla Ciebie

Umowa – My podpisujemy umowę z pracownikiem

Przygotowanie – My kierujemy na badania lekarskie

Legalizacja – My zajmujemy się legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców na terenie RP Zakwaterowanie – My zapewniamy zakwaterowanie dla cudzoziemców

Okres próbny – Pracownik wykonuje pracę w Twojej firmie, a Ty obserwujesz go i weryfikujesz jego umiejętności

Decyzja – Ty podejmujesz ostateczną decyzję o dalszej współpracy

Umowa – Jeśli decydujecie się (Ty i Pracownik) na dalszą współpracę, zawieramy kolejną umowę z pracownikiem.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie branże obsługujecie?
Koncentrujemy się na dostarczaniu pracowników tymczasowych dla branży logistycznej i produkcyjnej. Współpracujemy także z firmami z wielu branż, które zatrudniają wyspecjalizowanych pracowników rekrutowanych na konkretne zlecenie.
Z jakich krajów rekrutujecie pracowników?
Rekrutujemy pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji i Mołdawii. Dlaczego stamtąd? Ważna jest dla nas ich komunikatywność i możliwość szybkiej asymilacji z dotychczasowym zespołem.
Jakich pracowników rekrutujecie?
W odpowiedzi na potrzeby pracodawców rekrutujemy zarówno pracowników fizycznych niższego szczebla, jak i osoby wyspecjalizowane, z określonym wykształceniem, doświadczeniem i uprawnieniami.
Jak długo trwa oczekiwanie na pracowników?
Czas oczekiwania zależy od charakteru zlecenia. Jak każda większa agencja dysponujemy osobami, które jesteśmy wstanie podstawić po zalegalizowaniu pracy u pracodawcy (2-3 dni), zaś rekrutacja osoby z rynku wschodniego musi trwać – z uwagi na procedury – około 2 tygodni.
Na czym opiera się nasza współpraca? Czy muszę wypełniać jakieś dokumenty do urzędu?
Każdy Klient podpisuje z nami umowę o współpracy z ustalonym wynagrodzeniem. Na zakończenie miesiąca otrzymuje fakturę VAT za zrealizowaną usługę.
Pracodawca nie wypełnia, ani nie składa jakichkolwiek dokumentów związanych z legalizacją pracy oraz pobytu osób zatrudnionych. Sami zajmujemy się całym procesem, my podpisujemy umowę z cudzoziemcem a Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

Zarezerwuj Darmową Konsultację

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przeprowadzenia dla mnie usługi rekrutacyjnej, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Oświadczam, że mam ukończone 16 lat oraz, że wiem że:
- podanie przeze mnie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, jak też wyrażenie poniższych zgód jest w pełni dobrowolne;
- moje dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim;
- w każdej chwili mogę zażądać poprawienia, sprostowania, przeniesienia lub usunięcia moich danych osobowych;
- moje dane będą przechowywane i przetwarzane przez administratora danych osobowych tak długo, aż nie zażądam ich usunięcia;
- mogę odwołać moją zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w określonym celu.
- w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie odbywa się z naruszeniem prawa, przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
- administratorem moich danych osobowych będzie Agencja Pracy Tymczasowej HBCS Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Rynek 8, 66-300 Międzyrzecz, NIP: 5961747464
- wszelkie zgłoszenia odnośnie moich danych osobowych można wysyłać na adres biuro@hbcs.pl

Dotacje na kapitał obrotowy. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020

Tytuł projektu : Dotacja na kapitał obrotowy dla HBCS SP. Z O.O.

Cel Projektu : Utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstw dotkniętych negatywnymi skutkami wystąpienia pandemii COVID-19

Beneficjent : HBCS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

„Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

ukUkrainian