fbpx

Agencja Pracy Tymczasowej najczęściej jest kojarzona z pomocą dla osób bezrobotnych ,które pragną znaleźć pracę adekwatną do ich kwalifikacji i umiejętności.

Agencja Pracy Tymczasowej  stanowi  ogromną pomoc dla  firm i przedsiębiorców, którym zależy na pozyskaniu odpowiednich pracowników. Wiele firm nie posiada w swojej działalności działu rekrutacji a innym szkoda czasu aby zajmować się rekrutacją samodzielnie. Wybierając agencję, otrzymują oni szereg płynących z tego tytułu korzyści. W artykule omówimy zalety korzystania ze wsparcia agencji rekrutacyjnej.

Agencje Pracy są to prywatne firmy działające na podobnych zasadach jak Urząd Pracy. Firmy rekrutacyjne  zajmują się poszukiwaniem  odpowiednich  stanowisk pracy dla pracowników oraz pozyskać ich dla określonych firm.

Agencja Pracy Tymczasowej w Międzyrzeczu

zajmuję się przede wszystkim rekrutacją oraz selekcją pracowników tymczasowych z Ukrainy zatrudnianiem  ich, nawiązywanie współpracy z pracodawcami i delegowaniem pracowników do pracodawców.

Skorzystanie z Agencji Pracy Tymczasowej  wiąże się z dużą oszczędnością czasu dla firm. Rekrutacja osób  z Ukrainy to niezwykle pracochłonny i skomplikowany proces. Posiadamy wiedzę branżową związaną z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej złożone kwestie dotyczące rekrutacji tymczasowych.

Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej

wiąże się również z mniejszą ilością   działań dla firmy. Pracodawcy nie są obarczeni formalnościami związanymi z podpisaniem umowy  z daną osobą. Pracodawca płaci agencji określoną sumę pieniędzy i sam nie ma wobec niej żadnych zobowiązań. 

Skorzystanie z Agencji Pracy Tymczasowej jest dużą oszczędnością dla firmy. Zatrudnienie osób z Ukrainy jest szansą dla firm na sporą oszczędność. Siła nabywcza polskiego wynagrodzenia jest korzystna dla Ukraińców. Przez co godzą się oni na mniejsze stawki niż te popularne wśród Polaków. Pracodawcy dzięki skorzystaniu ze wsparciu w rekrutacji mogą zaoszczędzić również na zatrudnianiu wykwalifikowanych osób. Zajmujących się sprawami kadrowo-płacowymi, nie muszą kupować sprzętu biurowego, specjalnych programów.

Elastyczność zatrudnienia

odgrywa ogromną rolę. Zmiany na rynku pracy są bardzo dynamiczne .  Firmy coraz częściej zmieniają branżę, pracowników czy zakres oferowanych usług ze względu na potrzeby rynku. Pracodawcy mogą skorzystać  z wachlarzu możliwości jakie daje im  Agencja Pracy Tymczasowej- nie muszą martwić się co zrobić z pracownikami zatrudnionymi na stałe. Mogą skorzystać  z tzw. ‘’ Outsourcingu pracowniczego’’ czyli wypożyczenia pracowników.

Ogromne znaczenie dla pracodawców ma niewątpliwie  wybór odpowiedniej agencji, z którą pracodawca ma podjąć współpracę. Skorzystanie z pomocy wykwalifikowanego zespołu w znacznym stopniu poprawi funkcjonowanie i rozwój firm.

Chcesz Porozmawiać? Zamów Kontakt!

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

ukUkrainian