fbpx

Pracownicy Tymczasowy – tzw. leasing pracowników

Łączymy Pracodawców z Pracownikami jako Agencja Pracy Tymczasowej

Szukasz cudzoziemców do pracy tymczasowej lub sezonowej? Potrzebujesz rzetelnych pracowników do zaspokojenia potrzeb kadrowych i przeprowadzenia projektów? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich kandydatów dzięki usługom agencji pracy tymczasowej.

Jako agencja pracy tymczasowej dla cudzoziemców specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy, pochodzących z krajów Europy Wschodniej i Azji. Zatrudnienie tymczasowe doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy potrzebujesz zatrudnić pracownika na określony czas. Usługa ma charakter outsourcingu personalnego, co oznacza, że przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki pracodawcy.

Outsourcing pracowników z Ukrainy to wyjście dla osób, które rozważają przeprowadzenie rekrutacji zewnętrznej dla swojej firmy. Istotą tego rodzaju zatrudnienia jest to, że agencja podpisuje umowę z pracownikiem (płaci pensje, nadzoruje, działa jako pracodawca, obsługuje usługę HR), a praca jest wykonywana dla klienta.

Konsultacja  795 060 601

Spotkanie  Biuro@hbcs.pl

Rekrutacje przeprowadzamy według ściśle przemyślanego planu, który pozwala nam na wyłonienie faktycznie najlepszych kandydatów, odpowiadających konkretnym wymaganiom. Ponadto gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie legalizacji pobytu i pracy w Polsce wybranych kandydatów..

Praca tymczasowa

Dla kogo?

Pracownicy tymczasowi to sprawdzony sposób na stabilizację zatrudnienia w wielu sektorach gospodarki. W Polsce coraz częściej zatrudnia się w ten sposób zagraniczny personel. Oto w jakich sytuacjach warto sięgnąć po takie rozwiązanie:

  • Sezonowy wzrost zatrudnienia.
  • Chęć sprawdzenia w praktyce kwalifikacji i motywacji kandydatów na pracowników.
  • Bezpieczne zastępstwa pracowników przebywających na urlopach wypoczynkowych, zwolnieniach lekarskich.

Korzyści

  • Staranny dobór pracowników.
  • Oszczędność czasu i środków pieniężnych.
  • Znaczące zmniejszenie kosztów.
  • Wzrost wskaźnika dochodowości firmy.
  • Brak przestojów w pracy.
  • Rozładowanie zwiększonej ilości pracy.
  • Delegowanie tworzenia dokumentacji personalnej, naliczania składek, naliczania urlopów oraz podatków odprowadzanych do urzędu skarbowego.

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, podobnie jak pracowników, których dla Państwa rekrutujemy. Nie będziemy w stanie dokładnie określi kosztów naszych usług bez poznania Państwa potrzeb i wymagań stawianych kandydatom. Przygotowanie oferty pracy to zawsze podstawowe zadanie na początku rekrutacji. Prosimy w miarę możliwości wypełnić wszystkie pola, gdyż jest to kluczowe dla nas jak i kandydatów do pracy.

Po wypełnieni kwestionariusza otrzymacie Państwo ofertę dopasowaną do potrzeb firmy. 

 

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

ukUkrainian