fbpx

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW Z UKRAINY

 

Rekrutacja pracowników z Ukrainy staje się coraz większym problemem dla wielu firm. Coraz trudniej znaleźć odpowiednią osobę do pracy, ale przede wszystkim jest to bardzo czasochłonne i kosztowne. Powierzając rekrutację zewnętrznej firmie to na nią spadają wszystkie koszty rekrutacji. To my dla naszych klientów redagujemy ogłoszenia o pracę, weryfikujemy CV, przeprowadzamy rozmowy wstępne i kwalifikacyjne, testy oraz ankiety. Korzystamy z dostępnych portali ogłoszeniowych oraz posiadamy ogromną bazę własnych pracowników ze wschodu.

Jak przebiega rekrutacja pracowników?

Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy poprzez własne biura rekrutacyjne. Dzięki naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, jesteśmy w stanie zatrudnić i obsługiwać dowolną ilość pracowników tymczasowych, w bardzo krótkim czasie.

W pierwszej kolejności spotykamy się z naszymi Klientami, aby poznać potrzeby i problemy w obszarze zatrudnienia. Szukamy osób z odpowiednimi kwalifikacjami, gotowych podjąć pracę na warunkach zaproponowanych przez naszych Klientów, całkowicie uwalniając ich od wszystkich obowiązków kadrowo-płacowych

Klient zawiera z pracownikiem umowę o pracę, co daje pracownikowi wszystkie prawa jakie przysługują mu zgodnie z kodeksem pracy tj. urlop czy zwolnienie chorobowe.

    „Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
    Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

    Współpraca Się Opłaca!

    Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

    ukUkrainian