fbpx

Oferta współpracy z Agencją Pracy HBCS Sp. Z o.o.

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy czy Białorusi jest w naszym kraju obecnie bardzo popularnym zjawiskiem. Coraz więcej firm decyduje się na osoby zza naszej wschodniej granicy, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród polskich pracodawców. Są zmotywowani, wykazują dużą chęć do pracy oraz rozwoju, co jest szczególnie ważne, kiedy jesteśmy ukierunkowani na nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników w celu osiągania coraz większych sukcesów w branży.

Nasza agencja zajmuje się pozyskiwaniem oraz rekrutacją pracowników z Ukrainy, Białorusi i innych krajów, które zostaną określone przez pracodawcę. Przejmujemy obowiązki związane z zatrudnieniem, przez co przedsiębiorca może skoncentrować się na swoich bieżących obowiązkach.

Współpraca z naszymi klientami zawsze przebiega w ten sam sposób, zgodnie z ustalonym wcześniej schematem. Został on stworzony w celu usprawnienia kontaktu z pracodawcą oraz skrócenia czasu procesu rekrutacji.

OKREŚLENIE POTRZEB KADROWYCH KLIENTA

Na początku naszej współpracy chcemy poznać Twoje oczekiwania względem naszej agencji. Aby znaleźć odpowiedniego pracownika dla Twojej firmy powinniśmy znać Twoje wymagania i potrzeby kadrowe. To pozwoli nam precyzyjnie stworzyć profil idealnego kandydata.

W tym celu potrzebujemy opis stanowiska pracy, na które potrzebny jest pracownik. Musimy również wiedzieć, jakie powinien mieć cechy, kwalifikacje, wykształcenie i umiejętności.

Co więcej, konieczne jest sprecyzowanie wynagrodzenia za wykonaną pracę, czasu pracy i formy zatrudnienia. Teraz możemy rozpocząć poszukiwanie dla Ciebie pracownika zgodnego z opisem i spełniającego Twoje oczekiwania.

UZGODNIENIE ZAKWATEROWANIA

Jeżeli decydujesz się na pracownika zagranicznego oraz proponujesz pracę tymczasową, to czujemy się odpowiedzialni za zapewnienie mu odpowiedniego zakwaterowania, aby umożliwić natychmiastową pracę.

Wspólnie uzgodnimy jego warunki, aby były one dogodne zarówno dla Ciebie, jak też Twojego przyszłego pracownika. Uwzględniamy miejsce i czas pracy, aby odległość miejsca zamieszkania od miejsca pracy nie była zbyt duża i pracownik mógł łatwo i w krótkim czasie dotrzeć pod adres, pod którym znajduje się jego miejsce pracy.

Ponadto ważna jest ilość zatrudnianych pracowników, co ma wpływ na znalezienie najlepszego dla nich zakwaterowania.

POZYSKANIE KANDYDATÓW DO PRACY

Po uzgodnionych warunkach pracy, płacy i zakwaterowania, zajmujemy się poszukiwaniem pracowników spełniających sprecyzowane przez Ciebie kryteria.

Analizujemy CV kandydatów, zwracając uwagę na najważniejsze dla Ciebie aspekty związane z ich kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem. Po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną w celu zweryfikowania podanych przez nich kwalifikacji, ale przede wszystkim ich bliższego poznania.

To pozwala nam wybrać tych, które będą najlepszymi pracownikami dla wskazanych przez Ciebie stanowisk.

Zgodnie z polskim prawem

w Polsce w celu podjęcia pracy na terenie RP przez cudzoziemców wymagane jest posiadanie zezwolenia na pracę.

Wyjątkiem jest natomiast zwolnienie z tego obowiązku na podstawie obowiązujących przepisów, może on np. posiadać zarejestrowane w powiatowym urzędzie pracy oświadczenie dotyczące zamiaru powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi. Okres pobytu na terytorium Polski w ramach ruchu bezwizowego nie może być dłuższy niż 90 dni w ciągu każdego okresu obejmującego 180 dni.

Pomagamy pracownikom uzyskać zezwolenie na pracę lub na pracę i pobyt czasowy. Dopełniamy wszelkich formalności, które znacznie przyspieszają czas rozpoczęcia pracy i tym samym odciążają pracodawcę z wielu obowiązków.

PRZYGOTOWANIE KANDYDATA DO PRACY – SZKOLENIE BHP I BADANIA LEKARSKIE

Przed podjęciem pracy każdy kandydat przechodzi kompleksowe szkolenie BHP i jest poddawany badaniom lekarskim. W zależności od specyfiki wykonywanego zawodu oraz branży, w której zostaje on zatrudniony, poddawany jest podstawowym lub specjalistycznym badaniom.

Ma to na celu odpowiednie przygotowanie kandydata do wykonywanej pracy pod kątem bezpieczeństwa. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom szkolenia BHP, które w tym przypadku zorganizujemy za Ciebie.

Wszystkie obowiązki i formalności związane z rekrutacją oraz zatrudnieniem są po stronie naszej agencji.

Od Ciebie oczekujemy jedynie zaangażowania w przygotowanie profilu kandydata oraz określenia potrzeb kadrowych w Twojej firmie.

Wszystkie kolejne etapy odbywają się przy naszym udziale. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, informując Cię na bieżąco o postępach w rekrutacji.

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

ukUkrainian