fbpx
Przedsiębiorcy w Polsce

coraz częściej korzystają z pracowników pochodzących z Ukrainy. Ukraińscy pracownicy są dla pracodawców możliwością aby szybko wypełnić braki kadrowe na polskim rynku, bez konieczności podejmowania długotrwałych zobowiązań. Bogata baza naszych Ukraińskich kandydatów może zasilić firmy z niemal każdej branży. W zależności od oczekiwań pracodawcy mamy do zaoferowania zarówno ogólny personel jak i specjalistów wykwalifikowanych  w danej branży.

Osoby z Ukrainy które przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych  są zdeterminowane aby wykonać swoją pracę jak najlepiej. Pracownicy Ukraińscy  są zaangażowani w powierzoną im pracę , starają się aby ich działania zostały docenione. Polscy pracodawcy doceniają pracowników ze Wschodu za ich kulturę wykonania pracy oraz pracowitość. Ukraińcy chętnie poszerzają swoje kwalifikacje aby mieć większe możliwości zarobkowe. Warto przyjąć takie osoby i przyuczyć do pracy, którą mają wykonać. Obcokrajowcy są cenieni również za swoją elastyczność i dość częstą chęć pracy po godzinach aby zarobić więcej.

Jako HBCS Agencja Pracy Tymczasowej

zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy, przeprowadzamy rekrutację zgodną z oczekiwaniami naszych klientów oraz prowadzimy obsługą zatrudnionego już personelu. Firmy korzystają z naszego wsparcia przede wszystkich dlatego aby zwiększyć swoją efektywność działania. Pracodawcy chcą poprawić sytuacje majątkową i zawodową, co motywuję ich do wzmożonej wydajności. Firmy są nierzadko zdeterminowane na rozwój i nabywanie nowych umiejętności. Skorzystanie z usług agencji ma za zadanie ograniczyć koszty jakie firma ponosi  na zatrudnienie oraz usprawnić proces zarządzania zasobami ludzkimi.

Nie boimy się stwierdzić, że pozyskiwanie Ukraińskich pracowników stało się  trendem w Polsce. Coraz rzadziej na polskim rynku pracy można znaleźć firmę  która nie zatrudnia osób z Ukrainy, te firmy stanowią mniejszość. Ta tendencja świadczy o tym, że zatrudnienie ukraińskiej siły roboczej jest opłacalne dla naszych polskim przedsiębiorców.pomaga uzupełnić braki

Pomagamy uzupełnić braki kadrowe

Nasza Agencja Pracy Tymczasowej pomaga uzupełnić braki kadrowe na polskim rynku pracy. Pozyskujemy pracowników z Ukrainy i nie tylko, dla przedsiębiorców z przeróżnych branż. Duża część naszych klientów pochodzi z sektora przemysłowego i usługowego. Jednak my nie ograniczamy się do danych sektorów , jesteśmy otwarci i elastyczni na  potrzeby rynku pracy.  

Oferujemy doraźną pomoc w sprawnym i efektywnym uzupełnianiu kadry. Nasze usługi są dobierane indywidualnie pod potrzeby klienta, aby nasze działania były jak najbardziej skuteczne. Skorzystanie z usług agencji to świetne rozwiązanie w przypadku wdrażania krótkoterminowych projektów które często wymagają zatrudnienia personelu tylko na pewien okres. Przedsiębiorcy  chwalą sobie nasze wsparcie w okresach szczególnie intensywnej pracy, w których sięgają po zatrudnianych przez nas pracowników tymczasowych.

Chcesz Porozmawiać? Zamów Kontakt! 

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish