fbpx

NASZE KWALIFIKACJE, UMIEJĘTNOŚCI ORAZ KOMPETENCJE

Przed zatrudnieniem pracownika każdy pracodawca chce go bliżej poznać, zaznajomić się z jego doświadczeniem, kwalifikacjami i wykształceniem. Chcąc ułatwić Ci decyzję o podjęciu współpracy z nami, przedstawiamy Ci nasze mocne strony, które pomogły nam zbudować dużą przewagę w branży.

Doświadczenie – rekrutacją i pośrednictwem w zatrudnieniu nie zajmujemy się od dwóch dni czy miesięcy. Jesteśmy zespołem, który na swoją wysoką pozycję pracuje już od kilku lat, wciąż z sukcesami i dużą satysfakcją. Doskonale znamy aktualny rynek pracy i obserwujemy trendy na przyszłość.

Wykształcenie – w naszym zespole pracują ludzie o różnym wykształceniu, co pomaga nam zapewnić pracodawcom i kandydatom kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudnienia. Połączenie doświadczenia i wykształcenia jest podwójną wartością dodaną dla naszej firmy.

 

Indywidualne podejście – nie ma dwóch takich samych firm, kandydatów i pracodawców, dlatego współpraca z każdym klientem opiera się na wcześniej wspólnie ustalonych zasadach. Stworzyliśmy schemat współpracy, który jednak jest elastyczny, zawsze najważniejsze jest jego dopasowanie do profilu konkretnego klienta

Kompleksowy outsourcing – poszukujemy kandydatów do pracy, rekrutujemy, legalizujemy jego pobyt na terenie RP, przygotowujemy go do pracy i dopełniamy formalności związanych z zatrudnieniem i zakwaterowaniem. Pracujemy kompleksowo, abyś Ty mógł skoncentrować się na swoich obowiązkach.

Wspieramy pracowników w rozwoju oraz podnoszeniu swoich kwalifikacji i umiejętności.

Zapewniamy pracę cudzoziemcom, wypełniamy luki na polskim rynku pracy, legalizujemy pobyt

Pomagamy przedsiębiorcom w realizowaniu nowych projektów i planów biznesowych.

“Nie płacę Ci za godzinę. Płacę za wartość jaką dodajesz do tej godziny.”
Jim Rohn (1930 – 2009) – amerykański pisarz i przedsiębiorca.

Współpraca Się Opłaca!

Wyślij do Nas e-mail, by otrzymywać oferty pracy.

pl_PLPolish