O nas

AGENCJA PRACY HBCS

GODNY ZAUFANIA POŚREDNIK W ZATRUDNIENIU

Jesteśmy agencją pracy, która pośredniczy w zatrudnieniu pracowników z rynku lokalnego i zagranicznego. Wspieramy pracodawców w tworzeniu odpowiednio wykwalifikowanego zespołu, który spełnia ich oczekiwania i wymagania, a także jest ukierunkowany na rozwój swój i całej firmy.

Oferujemy kompleksowy outsourcing w zakresie rekrutacji, kierowania pracowników tymczasowych, a także ich legalnego zatrudnienia na terytorium RP. Ponadto, zajmujemy się doradztwem personalnym i finansowaniem firm. Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem pracowników, pozwalając Tobie zająć się obowiązkami i sprawami swojej firmy. Klient otrzymuje jedną fakturę za wykonaną przez nas usługę.

Doświadczenie

rekrutacją i pośrednictwem w zatrudnieniu nie zajmujemy się od dwóch dni czy miesięcy. Jesteśmy zespołem, który na swoją wysoką pozycję pracuje już od kilku lat, wciąż z sukcesami i dużą satysfakcją. Doskonale znamy aktualny rynek pracy i obserwujemy trendy na przyszłość. 

Indywidualne podejście

Nie ma dwóch takich samych firm, kandydatów i pracodawców, dlatego współpraca z każdym klientem opiera się na ustalonych zasadach. Stworzyliśmy schemat współpracy, który jednak jest elastyczny, zawsze najważniejsze jest jego dopasowanie do profilu konkretnego klienta.

Kompleksowy outsourcing

Poszukujemy kandydatów do pracy, rekrutujemy, legalizujemy pobyt na terenie RP, przygotowujemy do pracy i dopełniamy formalności związanych z zatrudnieniem. Pracujemy dla Ciebie, abyś mógł skoncentrować się na swoich obowiązkach.

Masz pytania?

Wypełnij formularz, odezwiemy się! 

[ninja_form id=”1″]

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich pracowników spełniających Twoje wymagania, podczas gdy Ty będziesz mógł poświęcić się swoim obowiązkom firmowym. Zaoszczędzimy Twój czas oraz dopełnimy wszelkie formalności zgodnie z obowiązującym prawem. Przejmujemy wszelkie obowiązki związane z rekrutacją i zatrudnianiem pracowników, doradzamy, dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i korzystamy z możliwości współpracy z kontrahentami, którzy wspólnie z nami chcą pomóc polskim pracodawcom i polskim oraz zagranicznym pracownikom. 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Zadbaj o rozwój swojej firmy!

 

Ul. Rynek 8, 66-300 Międzyrzecz

Tel. Kom.: +48 795 060 601 lub (+48) 95 303 03 08

Adres e-mail: biuro@hbcs.pl

Wyszukaj usługi lub artykuły